O firmie

Firma Infoweb powstała dzięki pasji do tworzenia stron internetowych. Przy realizacji stron WWW korzystamy z gotowych, sprawdzonych rozwiązań, co znacząco skraca czas realizacji, wdrażania i testowania, zaś z punku widzenia Klienta, obniża cenę i koszty związane z jej późniejszą rozbudową.

O ile pozycjonowanie i optymalizację SEO wprowadziliśmy do naszej oferty, ponieważ wydawało się to po prostu naturalną koleją rzeczy, o tyle marketingiem szeptanym i kampaniami Google Adwords zajęliśmy się na prośbę naszych Klientów. Nie świadczymy tych usług masowo - zależy nam przede wszystkim na Klientach i jakości świadczonych usług a nie ilości. W większych firmach, przez wzgląd na dużą liczbę Klientów przypadających na jednego pracownika, można odnieść wrażenie, że Klienci traktowani są "maszynowo". Chcemy być lepszą firmą.

Współpraca i nasze cele

Współpracując z innymi firmami, web developerami i grafikami, skupiamy się na jakości wypuszczanego kodu, jego optymalizacji, szybkości działania stron, responsywności szablonów graficznych i optymalizacji SEO pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Projekty, których się podejmujemy, realizujemy starannie i profesjonalnie. Cieszymy się z długoletniej współpracy z Klientami. Część z nich nieprzerwanie korzysta z naszych usług a część powraca z nowymi projektami lub potrzebą aktualizacji działających rozwiązań tak żeby nie zostać w tyle za konkurencją.

Infoweb Przemysław Jaworski

ul. Wrzosowa 12a lok. 3, Smolec
55-080 Kąty Wrocławskie
NIP: 7342997158

 

 • Strony WWW

  Wykonamy i uruchomimy dla Ciebie stronę WWW dostosowaną do Twoich potrzeb, stronę z panelem zarządzania treścią CMS lub sklep internetowy.
 • Audyt SEO

  Posiadasz stronę internetową i chcesz wiedzieć czy jest dobrze wykonana pod kątem pozycjonowania? Przeprowadzimy audyt SEO Twojej strony.
 • Pozycjonowanie stron

  Chcesz aby Twoja strona WWW była widoczna w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google? Wybierz ofertę pozycjonowania.
 • Analiza SEO konkurencji

  Jeżeli interesuje Cię na jakie frazy pozycjonuje się Twoja konkurencja i skąd otrzymuje linki do stron WWW, sprawdzimy dla Ciebie wybrane strony.
 • Kampanie Google Adwords

  Kampanie reklamowe i linki sponsorowane Google, to najszybszy sposób na dotarcie z ofertą do potencjalnych klientów.
 • Analiza linków zwrotnych

  Dowiedz się skąd Twoja strona WWW otrzymuje linki i czy są one korzystne.